hdmi kábel házhozszállítás

Fizetési módok:
- GLS futárnak kp vagy bankkártya. ( Elfogadott bankkártyák: MastrerCard, Maestro, Visa, American Express)
- Előre utalás.
 Ha fizetési módnak a Banki utalást választod, számlázáskor 5% kedvezményt adunk! (Akciós árakból is!)

Szállítái határidő 14 óráig beérkezett rendelés esetén:
- Raktáron lévő rendeléseket még aznap átadjuk a GLS futárszolgálatnak, akik a követkeő munkanapon kézbesítik a csomagodat.
- 20ezer Ft feletti rendelésed, ha van raktáron, budapesti címre még aznap INGYENESEN kiszállítjuk! Fizetési mód kp.

A rendelés beérkezése után, még a csomag feladása előtt, vagy a kiszállítás előtt, mindenkit felhívunk, hogy egyeztessük a kiszállítás időpontját!


A HDMI jeleket legfeljebb 300 m távolságban továbbítja egy száloptikás kábellel (nem tartozék)

Támogatja az Ultra HD 4K 60Hz 4: 2: 0 8 bites felbontást, beleértve az 1080p 3D-s felbontást is

10,2 Gbps teljes sávszélesség egyetlen 2-eres optikai kábelcsatlakozással

Támogatja a veszteségmentes HDMI audió formátumokat, beleértve a Dolby True HD-t és a DTS-HD-t


HDMI jeleket küldhet tömörítés nélkül akár 300 m-es távolságra szabványos OM3 LC kétoldalas multimódusú (50 / 125μm) optikai kábellel (nem tartozék).

A bővítő rendszer két modulból, egy adóból és egy vevőkészülékből áll (USB tápellátással működnek), amelyek közvetlenül a HDMI forráshoz és a kijelzőhöz vannak csatlakoztatva. A modulokat ezután egy egységes, szabványos 'off the polc' LC optikai kábel segítségével csatlakoztatják (nem tartozék).


Megjegyzés: Ez a bővítő támogatja a DisplayPort 1.1 max. 4K30 / 3840x2160  30Hz-et a No.41068 (a forráson) és a No.38146 (a monitoron) Lindy adapterek használatával.



Technikai információk:


Specifications

AV Interface: HDMI

Interface Standard: HDMI 1.4

Supported Bandwidth: 10.2 Gbps

Maximum Distance: 300m (984.24ft)

Maximum Resolution: 3840x2160 60Hz 4:2:0 8bit

HDCP Support: Pass-through

EDID Pass Through: Pass-through

Supported Audio: Pass-through

Separate Audio Ports: -

IR Support: -

CEC Support: -

Serial Interface: -

Transmission Protocol: -

Transmission Medium: 1 x Duplex LC (50/125µm)

Laser Class (only for Fibre): 1

Wavelength (only for Fibre):850nm

Chipset: -

Special Features: Auto Laser Disabling Function

Connectors

Transmitter Input: HDMI (Male)

Transmitter Output: Duplex LC

Receiver Input: Duplex LC

Receiver Ouput: HDMI (Male)

Bidirectonal Ports: -

Power: USB Micro-B

Physical Properties

Dimensions WxDxH: 75x20x12mm (2.95x0.79x0.47in) per unit

Housing Material: Plastic

Net Weight: 0.048kg (0.11lb) per unit

Operating Temperature: 0°C - 60°C (32°F - 140°F)

Storage Temperature: -10°C - 70°C (14°F - 158°F)

Humidity: 10 - 75 RH (non-condensing)

Power Requirements: -

Colour: Black

Miscellaneous

Packaging Type: Carton Box

Packaging Dimensions: 160x220x50mm (6.3x8.66x1.97in)

Gross Weight: 0.2kg (0.44lb)

Certificated: CE, FCC, RoHS & REACH

Package Contents

Transmitter unit

Receiver unit

2 x USB A/Micro-B cable

Lindy manual

Purchasing Information

No.: 38170

EAN: 4002888381703


Használati útmutató letöltése. (Angol pdf)

Írja meg a véleményét

Jegyzet: A HTML nem fordított!
    Rossz           Jó
Captcha

HDMI optikai konverter 4K 60fps max300m

  • Márkák Lindy
  • Termékkód: HDMI-12265
  • Elérhetőség: Raktáron
  • 176,648Ft.-
  • 159,000Ft.-

  • Nettó Ár: 125,197Ft.-